IV Konferencja Olimp Marketplace — Zapraszamy już 27.09.2024

Serdecznie zapraszamy Cię na organizowaną razem z agencją vSprint IV Konferencję Olimp Marketplace. Odbędzie się ona już 27.09.2024.

Chciałbyś sprzedawać na marketplace, ale nie wiesz, od czego zacząć? A może już prowadzisz sprzedaż online, ale czujesz, że mógłbyś to robić lepiej i na większej ilości rynków?

Niezależnie do której grupy się zaliczasz, IV edycja konferencji Olimp Marketplace to wydarzenie dla Ciebie.

Udział kanałów marketplace w światowym rynku e-commerce z każdym rokiem rośnie. Nic zatem dziwnego, że coraz więcej przedsiębiorców dywersyfikuje swoją sprzedaż na Allegro, Amazon, eMAG, Kaufland, Pigu, Empik i wiele innych platform.

Na konferencji dowiesz się, jak osiągać wysoką sprzedaż i w pełni wykorzystać potencjał rynku marketplace w obliczu zbliżającego się okresu Q4 (październik-grudzień), kiedy sprzedaż jest największa.

Dlaczego warto uczestniczyć w tym wydarzeniu?

I. Rozwiniesz swoje kompetencje.

Prawdą jest, że nie każdy osiąga sukces na platformach marketplace. Bardzo często dzieje się tak przez nieznajomość narzędzi i strategii, które o nim decydują. 

Nasi prelegenci to doświadczeni praktycy, którzy wiedzą, co działa i jak unikać typowych błędów. W końcu sami kiedyś zaczynali i przechodzili podobną drogę, co Ty. 

Prelegenci podzielą się swoją wiedzą i praktycznymi doświadczeniami, żebyś Ty również mógł odnieść sukces w sprzedaży.

II. Poznasz różnice między platformami.

To, co działa na Allegro niekoniecznie będzie działało na Amazon, eMAG, Pigu, czy nawet Allegro.cz.

Wynika to nie tylko z różnic technicznych między platformami, ale także ze specyfiki krajów, w których są obecne.

Każdy, kto chce z powodzeniem działać na wielu rynkach marketplace, musi poznać ich specyficzne wymagania i możliwości.

Na konferencji omówimy, jak wykorzystać maksimum potencjału, jakie stwarza każdy marketplace.

III. Skorzystasz z praktycznych porad.

Nie skupiamy się tylko na teorii sprzedaży na marketplace, ale również na opracowywaniu praktycznej strategii, która uczyni Twoją sprzedaż online rentowną.

W agendzie konferencji dużo miejsca poświęcamy tematom związanym z praktycznym działaniem i rozwiązywaniem problemów w takich aspektach sprzedaży międzynarodowej jak: VAT, logistyka, automatyzacja procesów czy skuteczne wykorzystanie reklam.

IV. Zrozumiesz, jak budować swoją markę.

W dzisiejszych czasach rozpoznawalna marka to klucz do zaufania klientów.

Z historii naszych prelegentów dowiesz się, jak sukcesywnie budować świadomość marki w taki sposób, żeby przyciągać nowych klientów, a tych obecnych uczynić rzecznikami Twojej marki.

V. Spotkasz profesjonalistów z branży.

Konferencja Olimp maketplace to nie tylko możliwość zdobycia cennej wiedzy, ale również nawiązania cennych znajomości.

Poznaj ludzi, którzy kochają dzielić się swoimi doświadczeniami i chętnie Ci pomogą. Oto sylwetki kilku naszych prelegentów:

pawel

Paweł Mielczarek

Niegdyś wyrobił sobie mówiącą wszystko markę Paweł od Allegro — Od lat pomaga zwiększać zyski na pomarańczowej platformie. Założyciel vSprint  i Olimp Marketplace

przemek

Przemysław Kalinowski

Współwłaściciel agencji Olimp Marketplace. Zarządza i rozwija dział Amazon, Pigu i Kaufland. Jako specjalista ds. rozwoju marek chętnie pomaga innym w osiągnięciu sukcesu na rynku e-commerce.

bartek

Bartłomiej Nowosad

Jest współwłaścicielem agencji Olimp Marketplace. Jego specjalność to eMAG. Jako pierwszy w Polsce zaczął dzielić się specjalistyczną i praktyczną wiedzą o tej platformie. Zespół Bartka obsługuje z sukcesem miesięcznie ponad 100 kont na eMAG.

Projekt bez nazwy

Paweł Chodkiewicz

Jest szefem marketplace w firmie Glosel (TaniaKsiążka.pl / bee.pl). Prowadzi własne projekty doradcze, oraz outsourcingowe. Nadrzędnym celem prowadzonych przez niego biznesów jest ich rentowność i świadome zarządzanie kosztami.

VI. Wydarzenie dostosowane do Ciebie

W dwóch salach czekają na Ciebie 22 prelekcje. Wybierz te dostosowane do Twoich potrzeb. W każdym wypadku gwarantujemy, że wyjdziesz z głową pełną praktycznej wiedzy i nowych strategii biznesowych.
26 września, czyli dzień przed konferencją zapraszamy również do skorzystania z kompleksowych warsztatów, które pomogą Ci i Twojemu zespołowi dogłębnie poznać funkcjonalności platformy Allegro, Amazon i eMAG.

Zobacz pełną agendę i dowiedz się więcej, jak skorzystać z wydarzenia: https://vsprint.pl/konferencja-olimp/

PARTNER STRATEGICZNY
PARTNERZY
PATRONI MEDIALNI

Chcesz się dowiedzieć jak właściwie możemy Ci pomóc?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *