Sklepy Hair & Makeup na eMAG

Nowa Kategoria Sklepu na eMAG - Sklepy Hair & Makeup

Platforma marketplace eMAG stale poszukuje nowych sposobów na wsparcie sprzedawców i ewolucję ich biznesów.

W ramach tych działań eMAG utworzył nową kategorię sklepu — Sklep Hair & Makeup. Jest to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na produkty z dziedziny urody i pielęgnacji.

EMag Hair & Makeup 04
I. Większe możliwości sprzedaży produktów kosmetycznych

Sklep Hair & Makeup na platformie eMAG to miejsce, które zgromadzi szeroki asortyment produktów kosmetycznych oraz urządzeń do pielęgnacji ciała i włosów. Uruchomienie tego sklepu to nie tylko nowa przestrzeń sprzedażowa, ale także szansa na zwiększenie widoczności oferowanych produktów oraz osiągnięcie wysokiej sprzedaży na platformie eMAG.

II. Integracja i Automatyzacja

Wszystkie produkty należące do kategorii kwalifikujących się są automatycznie integrowane na dedykowanej stronie Sklepu Hair & Makeup. Sprzedawcy nie muszą martwić się o manualne dodawanie produktów, co jest znacznym ułatwieniem. Automatyzacja ta pozwala na lepszą nawigację klientów i umożliwia sprzedawcom dotarcie do nowych segmentów klientów oraz wykorzystanie potencjału sprzedażowego swoich produktów.

III. Możliwości dla Sprzedawców

eMAG zachęca sprzedawców do zastosowania różnych strategii, które mogą poprawić wyniki sprzedaży zarówno podczas kampanii, jak i po jej zakończeniu. Wśród rekomendowanych działań znajduje się zabezpieczenie wystarczających zapasów produktów, uzyskanie odznaki Super Cena czy dodawanie nowych produktów do oferty. Dodatkowo sprzedawcy mogą tworzyć atrakcyjne pakiety promocyjne, które zwiększą współczynnik konwersji oraz wartość zamówień.

IV. Podsumowanie

Otwarcie Sklepu Hair & Makeup przez eMAG jest strategicznym krokiem, który odpowiada na rosnące zainteresowanie produktami do pielęgnacji i urody. Kampania otwarcia oraz integracja i automatyzacja wprowadzenia produktów to znakomite narzędzia, które mają na celu zwiększenie sprzedaży i satysfakcji zarówno sprzedawców, jak i klientów.

Jeśli chciałbyś wykorzystać nowe możliwości, jakie daje powstanie nowego typu sklepu na eMAG, napisz do nas a pomożemy Ci wyskalować Twoją sprzedaż.

Chcesz się dowiedzieć jak właściwie możemy Ci pomóc?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *