Sprzedaż krok po kroku na Kaufland Global Marketplace

Rozpocznij Swój Biznes z Kaufland!

Czy marzysz o tym, aby Twoje produkty trafiły do tysięcy domów w całej Europie? Platforma Kaufland.de to Twój klucz do sukcesu! Niezależnie od tego, czy prowadzisz małą firmę rodziną, czy duże przedsiębiorstwo, Kaufland.de oferuje Ci możliwość sprzedaży Twoich produktów szerokiej rzeszy klientów z całego kontynentu.

I. Dlaczego Warto Sprzedawać na Kaufland?
Ogromna Baza Klientów

Kaufland.de to nie tylko kolejna platforma sprzedażowa. To miejsce, gdzie tysiące ludzi codziennie szuka produktów, których potrzebują. Dołączając do nas, zyskujesz dostęp do ogromnej bazy potencjalnych klientów gotowych odkryć Twoje produkty.

Łatwy Start

Rejestracja na Kaufland.de to prosta sprawa! Wystarczy kilka kroków, aby zacząć prezentować swoje produkty milionom użytkowników. Nasz przyjazny interfejs sprawi, że dodawanie produktów będzie czystą przyjemnością.

Zero Opłat Wstępnych

Na Kaufland.de nie ma haczyków. Nie pobieramy żadnych opłat za założenie konta ani wystawienie produktów. Nie musisz inwestować dużych sum pieniędzy, aby zacząć sprzedawać na Kaufland.de. Nie ma opłat wstępnych ani kosztów utrzymania konta – płacisz tylko za sprzedaż, która przynosi realne zyski.

Profesjonalne Wsparcie

Nie jesteś sam! Nasz zespół wsparcia klienta jest tutaj, aby Ci pomóc na każdym kroku. Niezależnie od tego, czy masz pytania dotyczące rejestracji, czy potrzebujesz pomocy z obsługą zamówień – możesz na nas liczyć.

 

Jak zacząć?
II. Proces rejestracji i dodawania produktów
Zarejestruj Się

Kliknij przycisk “Załóż Konto” i wypełnij krótki formularz rejestracyjny. To wszystko! Już jesteś częścią społeczności Kaufland.de.

Dodaj Produkty

Teraz czas na dodanie swoich produktów. To proste jak bułka z masłem! Wystarczy kilka kliknięć, aby Twoje produkty znalazły się na naszej platformie.

Integracja z Baselinkerem

Kaufland oferuje prostą integrację z Baselinkerem, który jest popularnym narzędziem do zarządzania ofertami i sprzedażą wielokanałową. Dzięki tej integracji, masz możliwość łatwego zsynchronizowania swoich produktów z platformą Kaufland.de. To oznacza, że nie musisz już ręcznie dodawać każdej oferty, co oszczędza Twój czas i wysiłek. Baselinker umożliwia również sprawne zarządzanie stanami magazynowymi, dzięki czemu zawsze masz aktualną informację o dostępności produktów. Ponadto, możesz łatwo aktualizować ceny swoich produktów, co pozwala na szybką reakcję na zmiany rynkowe. Co więcej, automatyczne przekazywanie zamówień pozwala na płynne i efektywne zarządzanie Twoją sprzedażą na Kaufland.de, zapewniając najlepsze doświadczenie zakupowe dla Twoich klientów. Dzięki Baselinkerowi, prowadzenie biznesu na platformie Kaufland.de staje się jeszcze bardziej wygodne i efektywne.

III. Abonament Kaufland dla Sprzedających
Chcesz zwiększyć swoje zyski i dotrzeć do większej liczby klientów? Abonament Kaufland może być dla Ciebie.

Z abonamentem Kaufland dla Sprzedających zyskujesz:

 • Dostęp do specjalnych promocji i zniżek, które pomogą Ci zwiększyć sprzedaż
 • Wyjątkowe oferty i bonusy dostępne tylko dla abonentów
 • Preferencyjne ceny na wybrane produkty i kategorie

Promocja obowiązuje na rynku polskim i austriackim.

Podstawowym elementem jest miesięczna opłata za posiadanie konta, czyli abonament.

Co zawierają  plany sprzedażowe?

Basic Plan (39,95 eur):

 • jedna opłata za wszystkie kanały sprzedaży
 • marketing wielokanałowy
 • indywidualne wsparcie ze strony Działu Wsparcia Sprzedawców
 • wsparcie pierwszej linii Działu Obsługi Klienta
 • popularne metody płatności dla wszystkich kanałów sprzedaży
 • możliwość comiesięcznej zmiany planu na inny i wypowiedzenia abonamentu w każdej chwili

Plan “Basic + Linking” (49,90 eur):

 • jedna opłata za wszystkie kanały sprzedaży
 • marketing wielokanałowy
 • indywidualne wsparcie ze strony Działu Wsparcia Sprzedawców
 • wsparcie pierwszej linii Działu Obsługi Klienta
 • popularne metody płatności dla wszystkich kanałów sprzedaży
 • możliwość comiesięcznej zmiany planu na inny i wypowiedzenia abonamentu w każdej chwili
 • funkcja automatycznego ustawiania najniższych cen

Oferuje wszystko, co w planie podstawowym,

Dodatkowo umożliwia umieszczenie linku prowadzącego do Twojego sklepu online na stronie Kaufland.de.

 

IV. Prowizje i Opłaty

Na Kaufland.de płacisz tylko prowizję od sprzedaży, która zależy od kategorii produktów.

Zwiększ Widoczność Twoich Produktów!
V. Dlaczego Warto Wykorzystać Narzędzia Marketingowe?

Zwiększona Widoczność: Dzięki naszym narzędziom marketingowym Twoje produkty mogą trafić do większej liczby klientów. Promocje w sklepie czy kampanie reklamowe to świetny sposób na zwiększenie ich widoczności i przyciągnięcie uwagi potencjalnych kupujących.

Wzrost Sprzedaży: Im więcej osób zobaczy Twoje produkty, tym większa szansa na ich sprzedaż. Nasze narzędzia marketingowe pomagają Ci dotrzeć do nowych klientów i zwiększyć swoje zyski.

Prostota Korzystania: Korzystanie z naszych narzędzi marketingowych jest łatwe i przyjemne. Wystarczy kilka kliknięć, aby uruchomić promocję w sklepie lub rozpocząć kampanię reklamową.

VI. Jak Skorzystać z Narzędzi Marketingowych?

Wybierz Opcję: Przejdź do zakładki “Narzędzia Marketingowe” w swoim panelu sprzedawcy i wybierz opcję, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Dostosuj Kampanię: Dostosuj swoją promocję w sklepie lub kampanię reklamową do swoich celów i preferencji.

Monitoruj Wyniki: Śledź wyniki swoich kampanii i dostosuj swoje działania w oparciu o uzyskane dane.

 

VII. Nowa Opcja Promowania Sprzedaży: Vouchery Kaufland!

Mamy dla Ciebie świetną nowinę! Teraz możesz jeszcze lepiej promować swoją sprzedaż dzięki naszym nowym voucherom Kaufland! To fantastyczna okazja, aby zwiększyć widoczność swoich produktów i przyciągnąć nowych klientów.

Co to są Vouchery Kaufland?

Vouchery Kaufland to innowacyjna forma promocji, która pozwala sprzedawcom na zaoferowanie rabatów i korzyści swoim klientom. To specjalne kody lub karty, które mogą być wykorzystane podczas zakupów w naszych sklepach lub online, zachęcając klientów do skorzystania z Twojej oferty.

Dlaczego Warto Korzystać z Voucherów Kaufland?

Zwiększ Widoczność: Dzięki voucherom Kaufland możesz zwiększyć widoczność swoich produktów i przyciągnąć uwagę większej liczby klientów. To doskonały sposób na promowanie swojej sprzedaży i dotarcie do nowych odbiorców.

Zachęć do Zakupów: Oferta voucherów może zachęcić klientów do dokonania zakupu, zwłaszcza jeśli oferujesz atrakcyjne rabaty lub dodatkowe korzyści. To doskonały sposób na zwiększenie swoich zysków i rozwój biznesu.

Buduj Pozytywny Wizerunek: Korzystając z voucherów Kaufland, budujesz pozytywny wizerunek swojej marki jako miejsca, gdzie klienci mogą znaleźć atrakcyjne oferty i korzystne promocje.

Jak Zacząć Korzystać z Voucherów Kaufland?

Zarejestruj Się jako Sprzedawca: Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowany jako sprzedawca na platformie Kaufland, zacznij od założenia konta i dodania swoich produktów.

Ustaw Oferty Voucherów: Po zarejestrowaniu się, możesz ustawić oferty voucherów, określając rodzaj rabatów lub korzyści, które chcesz oferować swoim klientom.

Monitoruj Wyniki: Śledź wyniki swoich promocji voucherów i dostosuj swoje strategie, aby maksymalizować skuteczność swoich działań promocyjnych.

VIII. Dostosuj Się do Lokalnych Potrzeb!

Kiedy wkraczasz na nowy rynek, warto pamiętać, że gusta i preferencje klientów mogą się różnić w zależności od regionu. Dlatego ważne jest, aby dostosować swoje produkty do lokalnych potrzeb i gustów. To prosta droga do zdobycia serc klientów i zbudowania trwałych relacji.

 

Dlaczego Warto Dostosować się do Lokalnego Rynku?

Zdobywanie Lojalności: Kiedy Twoje produkty odpowiadają na lokalne potrzeby i oczekiwania, zyskujesz lojalność klientów. Pokazujesz, że rozumiesz ich kulturę i styl życia.

Zwiększona Sprzedaż: Dopasowanie produktów do lokalnych rynków może przynieść zwiększoną sprzedaż. Klienci częściej sięgają po produkty, które są dla nich bliskie i znane.

Budowanie Pozytywnego Wizerunku: Działając zgodnie z lokalnymi potrzebami, budujesz pozytywny wizerunek swojej marki. Pokazujesz, że jesteś częścią społeczności i troszczysz się o jej potrzeby.

 

Jak Dostosować Się do Lokalnego Rynku?

Zbadaj Rynek: Przed wejściem na lokalny rynek, zbadaj preferencje i zwyczaje klientów w danym regionie. To pomoże Ci lepiej zrozumieć, czego szukają.

Dopasuj Produkty: Dostosuj swoje produkty do lokalnych potrzeb i gustów. Może to oznaczać zmiany w asortymencie, opakowaniu lub nawet w recepturze.

Bądź Elastyczny: Bądź otwarty na feedback od klientów i gotowy do wprowadzania zmian w swojej ofercie. Elastyczność to klucz do sukcesu na lokalnym rynku.

IX. Podsumowanie

Marzysz o tym, aby Twoje produkty znalazły się na półkach jednej z najpopularniejszych sieci supermarketów? Kaufland może być idealnym miejscem, aby wprowadzić swoje produkty do szerszego grona klientów. Oto kilka prostych kroków, które Ci w tym pomogą:

 

 1. Dowiedz się, czego chce Kaufland: Zanim zabierzesz się do działania, dowiedz się, jakie są wymagania Kauflanda dotyczące produktów. Sprawdź, czy Twoje produkty spełniają ich oczekiwania, czy też może trzeba będzie wprowadzić jakieś zmiany.
 2. Zainwestuj w jakość: Kaufland stawia na wysoką jakość. Upewnij się, że Twoje produkty są najwyższej jakości, co zwiększy szanse na ich zaakceptowanie przez sieć.
 3. Omów warunki umowy: Przed podpisaniem umowy dokładnie omów warunki, takie jak ceny, ilości, terminy dostaw oraz ewentualne prowizje. Ważne jest, abyś wiedział, na co się godzisz.
 4. Bądź świadomy kosztów: Sprzedaż w Kauflandzie może być związana z różnymi kosztami, więc ważne jest, abyś miał świadomość, ile to Cię będzie kosztować. Upewnij się, że Twoje kalkulacje finansowe są dokładne.
 5. Dostosuj się do lokalnego rynku: Pamiętaj, że gusta i preferencje klientów mogą się różnić w zależności od regionu. Dostosuj swoje produkty, aby odpowiadały lokalnym potrzebom i gustom.
 6. Wykorzystaj narzędzia marketingowe: Kaufland oferuje różne narzędzia marketingowe, które możesz wykorzystać, aby zwiększyć widoczność swoich produktów. Skorzystaj z promocji w sklepie czy kampanii reklamowych, aby dotrzeć do większej liczby klientów.
 7. Rozpoczęcie sprzedaży w Kauflandzie może być krokiem w dobrą stronę dla Twojego biznesu. Pamiętaj tylko, aby być dobrze przygotowanym i świadomym wszystkich warunków i kosztów związanych z tym procesem, a nasza firma, Olimp Marketplace, służyć będzie Ci pomocą na każdym etapie tego przedsięwzięcia.
Projekt bez nazwy

Michał Keleberda

Specjalista Kaufland Marketplace

O Autorze:

Zajmuję się sprzedażą oraz prowadzeniem kont na platformie Kaufland.
Uwielbiam dzielić się swoją wiedzą i pomagać innym sprzedawcom odnosić sukcesy.

Chcesz się dowiedzieć jak właściwie możemy Ci pomóc?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *