Wdrożenie systemu BaseLinker

Usługa Konfiguracja Baselinkera, dzięki której zyskasz pełną kontrolę nad zamówieniami

Dzięki naszej usłudze Konfiguracja Baselinker zyskasz pełną kontrolę nad zamówieniami i produktami z Baselinkera, co umożliwi Ci efektywne zarządzanie e-commerce. Nasza agencja doskonale rozumie specyfikę branży, a wiedza z zakresu e-commerce pozwoli Ci maksymalnie wykorzystać potencjał Baselinkera, zapewniając płynność i efektywność procesów.
Czym jest nasza usługa?
Ecommerce to branża silnie związana z technologią. Codzienna obsługa sprzedaży bez nowoczesnych narzędzi hamuje rozwój Twojego biznesu. W silnie konkurencyjnym środowisku wygrywają sprzedawcy, którzy działają szybko i skutecznie.

Jeśli dostrzegasz że Twój biznes potrzebuje nowych narzędzi ale nie masz czasu na samodzielnie ich wdrożenie, to Konfiguracja Baselinkera pod klucz jest dla Ciebie! W ramach usługi:

 • Zintegrujemy konto Baselinker z Twoim sklepem internetowym, Allegro, Amazonem, eMAGiem i innymi wskazanymi kanałami sprzedaży,
 • Zadbamy o prawidłową komunikację między Baselinkerem a systemami do księgowości online, hurtowniami oraz innymi platformami użytecznymi w ecomerce
 • Rozwiążemy problemy z generowaniem etykiet, wystawianiem faktur, komunikacją z kupującymi oraz błędami w synchronizacji cen i stanów magazynowych,
 • Przeanalizujemy Twój proces realizacji zamówień oraz pomożemy w jego usprawnieniu,
 • Przeszkolimy Twój zespół z obsługi Baselinkera oraz pomożemy w nagłych
Co dokładnie wchodzi w zakres naszych usług?

Wdrażając Baselinkera, nie tylko podnosimy efektywność Twojego biznesu, ale także umożliwiamy automatyzację procesów, co przekłada się na oszczędność czasu i zasobów.

Nasza firma wspiera Cię na każdym etapie dążenia do optymalnej wydajności e-commerce

1. Konfiguracja konta Baselinker:

 • Audyt istniejącego konta lub założenie nowego,
 • Określenie potrzeb sprzedawcy i rekomendacja optymalnych rozwiązań,
 • Wdrożenie wymaganych funkcjonalności,
 • Przetestowanie wprowadzonych rozwiązań,
 • Spotkanie szkoleniowe dla zespołu sprzedawcy za pośrednictwem videokomunikatora,
 • 30 dni bezpłatnego wsparcia po zakończeniu prac
 • Gwarancja satysfakcji – rozliczamy się tylko wtedy, gdy Partner jest zadowolony z naszej pracy

2. Stałe wsparcie

 • Pomoc w rozbudowie konta Baselinker,
 • Szybkie wsparcie w nagłych sprawach,
 • Szkolenia dla personelu Partnera,
 • Wsparcie w uruchamianiu kolejnych kanałów sprzedaży
Etapy przed rozpoczęciem współpracy
Przed rozpoczęciem współpracy analizujemy Twój proces obsługi zamówień oraz określamy, jaki funkcjonalności są niezbędne dla rozwoju Twojego biznesu.

1

Pierwszym krokiem jest rozmowa z naszym doradcą – podczas krótkiej rozmowy zapoznamy się ze specyfiką Twojego biznesu oraz zbierzemy informację o potrzebnych Ci usprawnieniach. Ilość narzędzi w ecommerce jest ogromna – pomożemy wybrać te najlepsze dla Ciebie.

2

Jeśli posiadasz już konto Baselinker, przeprowadzimy jego bezpłatny audyt a następnie przygotujemy zakres prac i listę funkcjonalności, które pomogą w rozwoju Twojej sprzedaży.

3

Gdy zatwierdzisz zakres wdrożenia, przystąpimy do pracy.
Jakie dodatkowe wartości wnosimy?
Zawsze bierzemy pełną odpowiedzialność za jakość naszej pracy i obsługi. Dlatego jako jedyni dajemy Twojej firmie:

Gwarancja zadowolenia

Jeśli po pierwszym miesiącu współpracy stwierdzisz, że nasza usługa jest wykonywana nieprawidłowo, nie widać postępów w pracy lub po prostu nie jesteś zadowolony/a – możesz zrezygnować bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów (nie płacisz za pierwszy miesiąc obsługi).

Sami jesteśmy aktywnymi sprzedawcami

Prowadzimy własne sklepy oraz konta na platformach marketplace polskich i zagranicznych. Sprzedawcy zgłaszają się do nas z problemami, które już wielokrotnie przerabialiśmy u siebie. Proponujemy jedynie rozwiązania, które sami przetestowaliśmy.

Kładziemy ogromny nacisk na szkolenie

Samo wdrożenie to tylko część pracy - należy nauczyć Partner i jego zespół korzystać z nowych rozwiązań. Dlatego po każdym wdrożeniu prowadzimy spotkanie szkoleniowe. Dodatkowo bez dodatkowych opłat, przygotowujemy materiały video, które ułatwiają naszym partnerom szkolenie nowych pracowników.

Indywidualne podejście

Z nami każdy klient otrzymuje dedykowaną konfigurację i wsparcie, dostosowane do specyfiki jego biznesu. Działamy nie tylko jako dostawca usług konfiguracyjnych, ale również jako partner, gotowy wspierać Cię we wdrażaniu i doskonaleniu procesów automatyzacji.

Ile to kosztuje i dla kogo jest ta usługa?

Nie ma 2 takich samych sklepów internetowych – u każdego sprzedawcy wdrożenie może przebiegać inaczej. Dokładną wartość usługi możemy przygotować po przeprowadzeniu audytu lub dokładnym określeniu zakresu prac.

Średnia wartość usługi konfiguracji Baselinkera pod klucz wynosi od 699 do 3000 zł/netto. Końcowa wycena zależna jest od stopnia skomplikowania oraz ilości wymaganych roboczogodzin.

Często zadawane pytania

1. Ile trwa wdrożenie Baselinkera?

Pełna konfiguracja najczęściej zajmuje od kilku do kilkunastu godzin pracy wdrożeniowca. Zazwyczaj całość prac realizujemy w 1 dzień roboczy, jednak czasami praca musi zostać rozłożona na kilka dni.

2. Jak wygląda rozliczenie?

Po zakończonej pracy wystawiamy fakturę VAT na kwotę ustaloną podczas rozpoczynania współpracy.

3. Czy w trakcie trwania prac możliwe jest rozszerzenie zakresu usługi?

Oczywiście – jesteśmy otwarci na propozycje partnera 🙂

4. Jak działa Gwarancja Zadowolenia?

Jeśli na dowolnym etapie pracy Partner stwierdzi, że nie jest zadowolony z efektów współpracy, to może bez żadnych przeszkód i opłat zakończyć współpracę. Zależy nam na tym, aby nasza praca broniła się sama. Stawiamy na efekty, nie na niemożliwe do wypowiedzenia umowy.

5. Jak działa 30 dniowy okres bezpłatnego wsparcia?

Jeśli w tym czasie potrzebne jest dodatkowe spotkanie szkoleniowe lub masz dowolne problemy z Baselinkerem, to pomagamy bez żadnych dodatkowych opłat. Tak samo jeśli zechcesz zmodyfikować wprowadzone rozwiązania, zrobimy to bez pobierania dodatkowego wynagrodzenia.

Wypełnij prosty formularz, aby uzyskać więcej informacji jako potencjalny klient!