Poznaj naszych specjalistów od sprzedaży

Olimp Marketplace – Twoja agencja marketplace!

Czym zajmują się nasi specjaliści?
W Olimp Marketplace zajmujemy się pełnym wsparciem w rozpoczęciu i rozwoju sprzedaży na marketplace. Wyróżnia nas: rozliczenie od sukcesu, gwarancja satysfakcji, 7 dni okresu wypowiedzenia oraz partnerskie podejście – albo zarabiamy razem, albo nie zarabia nikt.

Sprzedaż znamy z praktyki – wiele rynków marketplace, doświadczenie w e-commerce, kampaniach i obsłudze kont.

Większość ekspertów w naszym zespole prowadzi lub prowadziła własną sprzedaż na Allegro, Amazon, eMAG czy PIGU. Dzięki temu planujemy rozwój kont naszych partnerów z praktycznego punktu widzenia. Dbamy o rozwój Twojej firmy, zapewniając szereg nowych możliwości, zarówno pod względem reklamy, Jak i prowadzenia sprzedaży.

Nasze wartości i wynikające z nich przewagi

Skorzystaj z oferty naszej agencji marketplace!

Zarówno w kontaktach w zespole jak i w kontaktach z naszymi Partnerami kierujemy się wartościami:

1

Partnerstwo
Wierzymy że wykonanie usługi w tak kluczowym segmencie firmy jak sprzedaż to duża odpowiedzialność. Naszych klientów celowo nazywamy partnerami – żeby zawsze pamiętać że biznes musi opierać się na korzyściach dla obu zaangażowanych stron. Jak realizujemy to w praktyce?

 1. Większość naszych umów opiera się na rozliczeniu za efekt
 2. Nie wiążemy umowami – okres wypowiedzenia w naszych umowach to 7 dni roboczych. Wierzymy że partnerzy ufają sobie i cały czas dbają o jakość współpracy. Dlatego chcemy żeby Twoja firma została z nami ze względu na jakość, nie 3-miesięczną umowę.
 3. Komunikujemy się jak partnerzy – we współpracy każdy z naszych pracowników ma obowiązek zachować szczerość i dbać o interesy naszych partnerów. Jednocześnie sami bardzo pilnujemy żeby traktowano nas po partnersku – w naszych współpracach nie ma miejsca na obrażanie naszych pracowników czy traktowanie ich z góry.

2

Uczciwość
Absolutnie nie zgadzamy się z panującą na rynku praktyką w której stały abonament należy się agencji niezależnie czy cokolwiek zrobiła czy nie. Przy każdej współpracy priorytetem dla nas jest uczciwość w rozliczeniu i dostarczonych efektach. Jak realizujemy to w praktyce?

 1. Dostajesz od nas gwarancję satysfakcji przy każdej usłudze (wpisane w umowę)
 2. Jeśli popełnimy podczas prowadzenia usługi błąd – nie boimy się wziąć za niego odpowiedzialność

3

Upraszczanie
Zawsze staramy się pracować mądrze. Dlatego nasi specjaliści nie nabijają sztucznych godzin, szukają automatyzacji i prostszych sposobów żeby szybciej osiągnąć lepszy efekt. Jak realizujemy to w praktyce?

 1. Zawsze szukamy tak zwanych Quick Wins – czyli sposobów które maksymalnie szybko przyniosą jak najkorzystniejszy dla Partnera efekt.
 2. W naszych wewnętrznych procesach szukamy automatyzacji i uproszczeń, tam gdzie nie zmniejszy to jakości. 
 3. Tworzymy autorskie programy które mają na celu pomóc nam w szybszej analizie kont sprzedażowych i zwiększyć jakość naszych usług.
 4. Komunikując się z partnerami staramy się używać prostych określeń – bez wpadania w specjalistyczny żargon.

4

Edukacja
Wierzymy że w ecommerce nie można przestać się rozwijać. Ciągle śledzimy trendy i nowości dotyczące marketplace. Chcemy także żeby polscy sprzedawcy byli konkurencyjni na świecie i stale budowali naszą krajową gospodarkę. Jak realizujemy to w praktyce?

 1. Nasi specjaliści co tydzień doszkalają się z obsługiwanego przez nich marketplace. Wymieniają się także doświadczeniami. Często wspólnie analizują problematyczne sytuacje i konta sprzedażowe.
 2. Każdy z naszych specjalistów ma dostęp do stale rozbudowywanej bazy wiedzy i szkoleń zewnętrznych – z zakresu całego e-commerce, nie tylko wąskiej specjalizacji. Nie zatrzymujemy się w rozwoju i nie ograniczamy horyzontów.
 3. Regularnie publikujemy darmowe filmy szkoleniowe na YouTube oraz prowadzimy webinary w temacie marketplace. Pomagamy sprzedawcom wymieniać się doświadczeniami i rozwiązywać problemy na naszych grupach na facebooku. Prowadzimy prelekcje na targach i konferencjach.
 4. Szkolimy nawet naszą konkurencję podczas szkoleń stacjonarnych i konsultacji.
Poznaj część naszego 50-osobowego zespołu!

Paweł Mielczarek

CEO Olimp Marketplace

Główne wyzwanie to łączenie „kropek”, ludzi i Partnerów, aby wykorzystać potencjał drzemiący w zespole i czasach, w których żyjemy. Fanatyk klubu piłkarskiego RKS Radomsko. Często można mnie spotkać na leśnych ścieżkach biegowych.

Bartek Nowosad

Współwłaściciel Olimp Marketplace

Jestem współwłaścicielem agencji Olimp Marketplace (grupa vSprint). Moja specjalność to eMAG. Jako pierwszy w Polsce zacząłem  dzielić się specjalistyczną i praktyczną wiedzą o tej platformie. Z dumą mogę powiedzieć, że mój zespół obsługuje miesięcznie ponad 100 kont na eMAG. ... Stale doskonalimy swoją wiedzę, którą dzielimy się podczas szkoleń oraz konsultacji ze sprzedaży. Tworzymy również treści na youtube skupione kół eMAG.

Rozwiń opis

Przemysław Kalinowski

Współwłaściciel Olimp Marketplace

Jestem współwłaścicielem agencji Olimp Marketplace (grupa vSprint). Moja specjalność to Amazon oraz eksplorowanie nowych rynków. Od najmłodszych lat fan e-commerce, więc prowadzenie firmy w tym obszarze śmiało nazywam pasją. Stale szukam nowych kierunków rozwoju w naszej agencji.

Krzysztof Dróżdż

Szef działu Baselinker

Pasjonat automatyzacji w e-commerce. Specjalizuję się w wykorzystaniu Baselinkera i skalowaniu sprzedaży na platformach marketplace. Koncentruję się na upraszczaniu i automatyzacji procesów w e-commerce, co przyczynia się do wzrostu efektywności sprzedaży partnerów biznesowych.

Kamil Sirek

Manager eMAG ADS

Jestem kierownikiem ds. eMAG ADS. Tworzę kampanie na eMAG, rozwijam platformę pozyskując nowych partnerów i analizując dane, aby zwiększyć sprzedaż. Lubię podróżować i jestem inżynierem budownictwa, który zajmuje się marketingiem.

Michał Męcik

Manager eMAG

Na co dzień kieruję utalentowanym zespołem FullService eMAG, Działem Obsługi Klienta oraz Działem Automatyzacji. Dbam o wartości firmy, ciągły rozwój oraz stale monitoruję wyniki partnerów. ... W wolnych chwilach pisze autorskie programy, które pomagają zautomatyzować powtarzalne procesy. Jestem również autorem jedynych aplikacji analitycznych do eMAG pomagających w takich kwestiach jak pozycjonowanie, analiza zestawów, analiza słów kluczowych. Prowadzę również swój własny sklep w branży prezentowej. W chwilach kiedy naprawdę mi się nudzi ( 😀 ) i potrzebuje odpocząć, lubię pograć w pokera i gry komputerowe.

Rozwiń opis

Karol Płachta

Manager Pigu

Ecommerce interesuję się już od dobrych kilku lat. Przygodę z marketplace zacząłem od Allegro jak większość sprzedających. Odkrywanie nowych rynków i szans rozwoju sprzedaży na co dzień jest dla mnie zarówno wyzwaniem jak i pasją.

Marek Bubik

Account Manager

Jako Account Manager i członek zespołu FullService, dołączyłem do Olimp Marketplace po zdobyciu doświadczenia w agencjach w Czechach i na Słowacji. Moją rolą jest poszerzanie wiedzy na temat eMAG oraz ... pomoc partnerom w wejściu, optymalizacji i sprzedaży na tej platformie. W wolnych chwilach można mnie spotkać na ściance wspinaczkowej lub w górach. Lubię także długie szlaki w Szkocji. Dotychczas najtrudniejszym z nich był Cape Wrath Trail

Rozwiń opis

Kamil Dąbrowski

Manager zespołu

Posiadam wieloletnią praktykę w kompleksowej obsłudze kont na różnych marketplacach, przede wszystkim na Amazon. Jestem autorem setek małych i dużych inicjatyw, które pozwoliły mi na osiąganie coraz lepszych wyników. ... Aktualnie jestem managerem zespołu Amazon w Olimp Marketplace. Zajmuję się rozwojem zespołu, budowaniem procesów i oceną wyników. W wolnych chwilach wyjeżdzam na spływy kajakowe, podróżuję i gram w gry planszowe 🙂

Rozwiń opis

Oleksandr Sobchuk

Specjalista marketingu PPC

Rozpocząłem swoją przygodę z Amazonem eksperymentując z wystawianiem ofert i szlifując sztukę optymalizacji pod kątem SEO. Od dwóch lat skupiam się wyłącznie na Amazon PPC. Zaczynałem z niewielkimi budżetami rzędu 50 euro, a teraz zarządzam kampaniami o wartości 200 000 euro na rynkach UE i Ameryki Północnej.

Sławomir Ciupka

Opiekun kont

Moje doświadczenie na Amazon wykorzystuję świadcząc usługi obejmujące rejestrację konta, audyt produktów, dodawanie ich do sprzedaży, zarządzanie kampaniami reklamowymi, graficzne projektowanie listingów i szkolenia ... . Oszczędzam Twój czas, pomagam z rozwojem na Amazonie i zapewniam wsparcie. Poza pracą pasjonuje mnie gra w pokera Texas Hold'em, trenowanie kickboxingu, jazda na nartach oraz czytanie książek na plaży gdzieś w Tajlandii.

Rozwiń opis

Mariusz Jacyk

Specjalista Pigu

Z wykształcenia jestem magistrem wychowania fizycznego oraz przyrody. Zawodowo — entuzjastą nowych form sprzedaży, wciąż otwarty na poszerzanie swoich horyzontów. W wolnych chwilach preferuję aktywny wypoczynek. Jestem fanem zdrowej żywności.

Szymon Kaduszkiewicz

Specjalista eMAG ADS

W Olimp Marketplace zajmuję się analizą danych oraz tworzeniem i optymalizacją kampanii marketingowych. Po pracy poszerzam swoją wiedzę na temat ekonomii, motoryzacji i języka angielskiego. Swój czas wolny spędzam aktywnie.

Janusz Grabowkski

Spec. eMAG FullService

Działam w e-commerce od czasów zanim to było modne. Na przełomie 2007/2008 roku rozpocząłem sprzedaż na Allegro artykułów z firmy taty. Rozwinąłem e-sprzedaż i prowadziłem rodzinną firmę wraz ze sklepem internetowym przez ponad 14 lat ... . Następnie zdobyłem dużo doświadczeń kierując sprzedażą detaliczną jednej z największych hurtowni wielobranżowych e-commerce w Polsce, by ostatecznie znaleźć się wśród najlepszych specjalistów od eMAG. Dziś z powodzeniem prowadzę konta Partnerów wysyłających do Rumunii, Bułgarii i Węgier. Oprócz e-commerce jestem pasjonatem inwestowania i oszczędzania długoterminowego. Gram na basie, czytam polskie kryminały, literaturę fantastyczną, oraz wędkuję

Rozwiń opis

Dominik Płaczek

Specjalista eMag Full Service

Zaangażowałem się w branżę e-commerce 6 lat temu. W tym czasie zdobyłem bogatą wiedzę i doświadczenie w handlu zarówno na rynkach krajowych, jak i międzynarodowych. Zarządzałem sprzedażą na platformach takich jak Allegro, Amazon, eMag, Kaufland ... , Ebay, Decathlon, Modivo, Pigu, oraz w sklepie internetowym. Obecnie pełnię rolę opiekuna sprzedaży eMag, skutecznie prowadząc konta naszych Partnerów w Rumunii, Bułgarii oraz na Węgrzech. Nieustannie doskonalę swoje umiejętności. Poświęcam wiele uwagi działaniom marketingowym, szczególnie kampaniom eMag. Dla każdego Partnera tworzę spersonalizowaną strategię, którą następnie analizuję, szukając obszarów do usprawnienia, co przekłada się na wzrost sprzedaży. Prywatnie jestem inżynierem elektroniki, pasjonatem motoryzacji oraz rozwijam swoje umiejętności inwestycyjne poprzez długoterminowe inwestowanie na giełdzie.

Rozwiń opis

Potrzebujesz naszej pomocy?

Specjalizujemy się w sprzedaży na Allegro, Amazonie, eMAGu i innych platformach sprzedażowych marketplace. Znamy się na zarządzaniu sprzedażą, kampaniach reklamowych i oferujemy pełną obsługę konta. Z nami Twój sklep internetowy osiągnie zadowalający wzrost sprzedaży online.

Załóż konto na platformach z naszą pomocą, wykorzystaj naszą wiedzę i doświadczenie w prowadzeniu optymalizacji kampanii reklamowych. Nasza Agencja Marketplace to Twoje kluczowe narzędzie do dotarcia do większej liczby nowych Klientów i skutecznego rozwoju biznesu online.

Chcesz poznać więcej szczegółów?