eBay
Zwiększ limity sprzedaży na eBay i zacznij sprzedawać więcej!
Masz problem z niskimi limitami sprzedaży na eBayu, które hamują rozwój Twojego biznesu? Mamy rozwiązanie! Opracowaliśmy metodę, która pozwala znacząco zwiększyć limit sprzedaży w ciągu zaledwie dwóch tygodni.

Dzięki naszemu rozwiązaniu możesz wystawić niemal cały asortyment i efektywnie rozpocząć sprzedaż na jednym z największych światowych marketplace’ów.

Opis przypadku:

Jak wiadomo nie od dziś — lubimy odpowiadać na potrzeby sprzedawców. Zgłosił się pewnego razu do nas klient, który od 5 miesięcy, dokładnie co 30 dni, zwiększał swój limit sprzedaży i niestety, udało mu się osiągnąć jedynie 160 000 zł limitu. Był to dość duży sprzedawca z branży motoryzacyjnej, u którego te 160 000 zł, starczało na wystawienie niespełna 100 SKU ze swojego magazynu.

Zwiększ limity na eBayu 02_01
Co zrobiliśmy? Nasza sprawdzona metoda na zwiększenie limitu sprzedaży na eBay
  • Kontakt z obsługą eBay: Skontaktowaliśmy się bezpośrednio z obsługą klienta eBay, unikając chatbotów.
  • Przedstawienie faktur: Dostarczyliśmy eBay szczegółowe faktury zakupowe.
  • Transparentność: Ujawniliśmy dane dotyczące adresów, modelu biznesowego oraz liczby pracowników.
  • Negocjacje: Prowadziliśmy negocjacje przez ponad 2 tygodnie.
Inny przypadek: Duży budżet od samego początku

Niedawno zgłosił się do nas klient, który od samego początku chciał wystartować z dużym budżetem. Proces ten był bardziej skomplikowany i trwał dłużej. Ostatecznie uzyskaliśmy dla niego limit 1 mln EUR na nowym koncie bez żadnej historii sprzedaży. Wynik wydaje się “astronomiczny”, ale to dzięki naszym działaniom klient ma otwartą furtkę do podbijania eBay.

Uzyskane efekty:

Wynik był jak najbardziej zadowalający dla sprzedawcy – 2.000.000 zł limitu, przyznane w okresie niespełna 3 tygodni. Pozwoliło to sprzedawcy na wystawienie większości swojego stocku i od tamtego momentu — sprzedaż rośnie z dnia na dzień.

Potrzebujesz zwiększenia limitu sprzedaży na eBay?

Przejdź do kolejnej publikacji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *