Eprice Full Service

Co właściwie robimy dla naszych partnerów?

Zajmujemy się kompleksową obsługą konta. Jeśli Partner zaczynając współpracę z nami dopiero wychodzi ze swoją sprzedażą na Eprice, służymy pomocą w procesie rejestracji. Na początku wdrażamy integrację Eprice z BaseLinkerem, by efektywnie i sprawnie zarządzać sprzedażą. Bierzemy na siebie również proces wdrażania ofert i dopasowywania ich treści do specyfiki platformy. Tworzymy też dla naszych Partnerów promocje produktowe, zgłaszamy ich oferty do kampanii Eprice. Zajmujemy się bieżącym wsparciem sprzedaży między innymi poprzez obsługę ticketów.
Jakie są etapy naszej pracy na rzecz partnerów?

1

Pomagamy w rejestracji konta
Ten krok dopasowujemy do potrzeb klienta. Czasem oferujemy wsparcie w zakresie rejestracji, ale często mamy też do czynienia z już działającym kontem.

2

Wykonujemy audyt BaseLinkera i produktów Partnera
Sprawdzamy, co można usprawnić w konfiguracji BaseLinkera, a w razie potrzeby integrujemy go z kontem Eprice. Analizujemy również produkty Partnera pod kątem tego, które mają największy potencjał na Eprice i warto je wdrożyć na początku.

3

Przygotowujemy listę ofert do wdrożenia przez Partnera
Na podstawie naszej analizy po zapoznaniu się z produktami Partnera, przygotowujemy dla niego listę ofert do wdrożenia.

4

Planujemy strategię sprzedażową
Na końcu, z dobrą znajomością konta i specyfiki platformy, przygotowujemy strategię sprzedażową, a następnie zajmujemy się jej realizacją.

Jaką wartość możemy wnieść do Twojej sprzedaży?

Wiedza i doświadczenie

Jako agencja możemy zapewnić Partnerom przede wszystkim doświadczenie i wiedzę związaną z obsługą Eprice, którą zdobyliśmy podczas prowadzenia różnych kont.

Najwyższa jakość ofert

Z nami nie martwisz się o jakość swoich ofert. Dbamy o idealne dopasowanie do specyfiki platformy zarówno pod kątem sprzedaży, jak i języka.

Zespół złożony ze specjalistów

W sytuacjach nietypowych nad kontem pochyla się cały zespół specjalistów, nie jedna osoba. Stanowimy zespół - nie załamujemy się w sytuacjach nietypowych, ponieważ nasi specjaliści dzielą się wzajemnie wątpliwościami i doświadczeniem. Z tego powodu niejednokrotnie w trudniejszych momentach można liczyć na wsparcie więcej niż jednego specjalisty.

Ile to kosztuje?

Cena usługi zależy od tego, ile ofert miesięcznie wdrażamy na Twoje konto. Zależnie od skali sprzedaży zakres cen może być różny, a to sprawia, że wśród naszych partnerów są zarówno duże, jak i mniejsze firmy. Porozmawiaj z naszym ekspertem, aby dowiedzieć się, jak mogłaby wyglądać oferta w Twoim przypadku.

Często zadawane pytania

1. Na jakie rynki mogę sprzedawać dzięki Eprice?

Głównym rynkiem są Włochy, jednak portal umożliwia też sprzedaż na inne rynki.

2. Ile kosztuje sprzedaż w Eprice?

Eprice wymaga od sprzedawcy uiszczenia opłaty abonamentowej w wysokości 29,00 EUR (bez VAT).

Wypełnij prosty formularz, aby uzyskać więcej informacji jako potencjalny klient!