Kaufland Full Service

Co właściwie robimy dla naszych partnerów?

W skrócie naszą rolę możemy opisać jako kompleksową opiekę nad kontem partnera. Jeśli jest taka potrzeba, nasza pomoc zaczyna się już na etapie rejestracji i obejmuje konsultacje lub całościową rejestrację. 

Zajmujemy się również integracją Kauflanda z BaseLinkerem, wdrażając ją od zera lub konfigurując już istniejącą w celu jak najlepszego zarządzania kontem. 

Dzięki znajomości specyfiki platformy, możemy też tworzyć oferty w języku niemieckim, które są dobrze pozycjonowane przez Kaufland. W swojej pracy używamy płatnych narzędzi, które znajdują najlepsze frazy kluczowe dla danego produktu. 

Pomagamy też partnerom przy ticketach i różnych problemach technicznych. Kaufland jest naszym oficjalnym partnerem, dzięki czemu mamy z nimi stały kontakt. 

Prowadzimy również kampanie ADS.

Kaufland otworzył się na rynek czeski i słowacki, więc rozszerzyliśmy nasze działania również o te rynki. Dzięki temu możemy zaoferować nadzór nad sprzedażą w trzech różnych krajach na raz.

 

Jakie są etapy naszej pracy na rzecz partnerów?

1

Pomagamy w rejestracji konta
Ten krok dopasowujemy do potrzeb klienta. Czasem oferujemy wsparcie w zakresie rejestracji, ale często mamy też do czynienia z już działającym kontem.

2

Wykonujemy audyt BaseLinkera
Pomagamy w zoptymalizowaniu integracji Kauflanda i BaseLinkera, aby sprzedaż przebiegała od początku w jak najbardziej zoptymalizowany sposób. Dokonujemy audytu dotychczasowych ustawień i przedstawiamy partnerowi listę danych, których będziemy potrzebować w kolejnych etapach współpracy.

3

Sprawdzamy asortyment Partnera oraz analizujemy, jak można zwiększyć potencjał jego sprzedaży na Kaufland
Jeśli partner posiada już konto na Kaufland, dokonujemy jego kompleksowego audytu. Sprawdzamy, jak możemy je ulepszyć i co zrobić, by sprzedaż rosła, a produkty były jak najlepiej pozycjonowane. Jeżeli jest taka potrzeba, wprowadzamy poprawki w ofertach. Na końcu tego etapu, po dobrym zapoznaniu się z asortymentem i kontem sprzedawcy, planujemy strategię sprzedaży.

Jaką wartość możemy wnieść do Twojej sprzedaży?

Oficjalne partnerstwo z Kaufland

Jesteśmy oficjalnym partnerem Kaufland. Zapewnia nam to inną pozycję w kontakcie z platformą oraz świadczy o jakości naszych usług.

Nowoczesne płatne narzędzia

Dysponujemy całym zapleczem płatnych narzędzi, które wspomagają nas w codziennej pracy. Korzystamy z zaawansowanego tłumacza, który zapewnia dobrą jakość językową ofert. Używamy też narzędzia do wyboru słów kluczowych w ofercie, tak by również pod kątem SEO opisy i tytuły partnerów błyszczały na tle konkurencji.

Zespół złożony ze specjalistów

W sytuacjach nietypowych nad kontem pochyla się cały zespół specjalistów, nie jedna osoba. Stanowimy zespół - nie załamujemy się w sytuacjach nietypowych, ponieważ nasi specjaliści dzielą się wzajemnie wątpliwościami i doświadczeniem. Z tego powodu niejednokrotnie w trudniejszych momentach można liczyć na wsparcie więcej niż jednego specjalisty.

Ile to kosztuje?

Cena usługi zależy od tego, ile ofert miesięcznie wdrażamy na Twoje konto. Zależnie od skali sprzedaży zakres cen może być różny, a to sprawia, że wśród naszych partnerów są zarówno duże, jak i mniejsze firmy. Porozmawiaj z naszym ekspertem, aby dowiedzieć się, jak mogłaby wyglądać oferta w Twoim przypadku.

Często zadawane pytania

1. Czy na Kaufland wymagany jest Lucid?

Tak.

2. Czy na Kaufland wymagany jest numer WEE?

Tak, bez tego numeru nie można sprzedawać produktów elektronicznych.

3. Czy Kaufland posiada integracje z Baselinker?

Tak. Pomagamy w jej wdrażaniu i pełnej optymalizacji.

4. W jaki sposób mogę wypłacić swoje środki ze sprzedaży produktów?

Środki za sprzedaż można wypłacić logując się do panelu w zakładce Accounting.

5. Jakie są dostępne formy promocji ofert?

Każdy sprzedawca może promować swoje oferty za pomocą kampanii Kaufland ADS. W tym zakresie również możemy pomóc i zajmujemy się ADS naszych partnerów.

6. Na jakie rynki mogę sprzedawać swoje produkty dzięki Kaufland?

Głównym rynkiem są Niemcy, jednak od niedawna Kaufland otworzył dwa nowe rynki dla sprzedających Czechy i Słowacja.

Wypełnij prosty formularz, aby uzyskać więcej informacji jako potencjalny klient!