Skroutz Full Service

Co właściwie robimy dla naszych partnerów?

Kompleksowo obsługujemy sprzedaż naszych Partnerów na Skroutz. Często pomoc obejmuje również rejestrację konta. Jest  kilkuetapowa i wymaga integracji z Baselinkerem, bądź wykorzystanie zewnętrznego oprogramowania, które będzie w stanie przetworzyć plik XML z Twoimi produktami utworzony zgodnie z wymaganiami Skroutz.

Zajmujemy się również wdrażaniem ofert za pomoca Baselinkera i jego audytem. W dalszych krokach realizujemy promowanie ofert za pomocą takich narzedzi jak Skroutz Advertising, Plus Deals, Skroutz Coins. Służymy wsparciem również przy bieżącej sprzedaży. Pomagamy w obsłudze ticketów i rozwiązywaniu problemów technicznych.

Jakie są etapy naszej pracy na rzecz partnerów?

1

Pomagamy w rejestracji konta
Rejestracja jest kilkuetapowa i jeśli Partner potrzebuje pomocy, nasze wsparcie rozpoczyna się na tym etapie.

2

Wdrażamy integrację BaseLinkera lub dokonujemy audytu już istniejącej
Skroutz wymaga do rejestraccji, wdrażania ofert i obsługi zamówień integracji z BaseLinkerem. Aby od początku ten system służył jak najlepiej, zajmujemy się jego wdrożeniem lub wykonujemy audyt integracji wdrożonej przez Partnera i sprawdzamy jak możemy ją usprawnić.

3

Przygotowujemy listę ofert do wdrożenia
Typujemy oferty, które mają w momencie rozpoczynania współpracy największy potencjał do dobrej sprzedaży na Skroutz. Dzięki temu możemy uzyskać dobry start sprzedaży oraz mieć czas na dopasowanie pozostałych produktów do specyfiki platformy.

4

Eksportujemy oferty Partnera
Zajmujemy się tym kompleksowo. Nawet jeśli Partner nie ma ofert w języku angielskim, zajmujemy się ich tłumaczeniem, dbając o ich jakość pod względem sprzedażowym i językowym.

5

Przygotowujemy karty produktowe
Dokładamy wszelkich starań, by każda z kart produktowych była dopasowana pod wymagania Skroutz i po wdrożeniu pozycjonowała się jak najlepiej.

6

Importujemy oferty gotowe do wdrożenia
Na tym etapie przenosimy gotowe oferty na Skroutz.

7

Zaplanowanie strategii sprzedażowej
Ostatni i ciągły etap naszej pracy – planujemy strategię sprzedażową i ją realizujemy.

Jaką wartość możemy wnieść do Twojej sprzedaży?

Wiedza i doświadczenie

Jako agencja możemy zapewnić Partnerom przede wszystkim doświadczenie i wiedzę związaną z obsługą Skroutz, którą zdobyliśmy podczas prowadzenia różnych kont.

Najwyższa jakość ofert

Z nami nie martwisz się o jakość swoich ofert. Dbamy o idealne dopasowanie do specyfiki platformy zarówno pod kątem sprzedaży, jak i języka.

Zespół złożony ze specjalistów

W sytuacjach nietypowych nad kontem pochyla się cały zespół specjalistów, nie jedna osoba. Stanowimy zespół - nie załamujemy się w sytuacjach nietypowych, ponieważ nasi specjaliści dzielą się wzajemnie wątpliwościami i doświadczeniem. Z tego powodu niejednokrotnie w trudniejszych momentach można liczyć na wsparcie więcej niż jednego specjalisty.

Ile to kosztuje?

Cena usługi zależy od tego, ile ofert miesięcznie wdrażamy na Twoje konto. Zależnie od skali sprzedaży zakres cen może być różny, a to sprawia, że wśród naszych partnerów są zarówno duże, jak i mniejsze firmy. Porozmawiaj z naszym ekspertem, aby dowiedzieć się, jak mogłaby wyglądać oferta w Twoim przypadku.

Często zadawane pytania

1. W jakim języku Skroutz akceptuje oferty?

Skroutz wymaga ofert w języku angielskim. Następnie takie oferty są tłumaczone przez pracowników Skroutz na język grecki.

2. Ile trwa proces rejestracji konta sprzedawcy?

Proces rejestracji trwa zazwyczaj do 2 tygodni pod warunkiem wysłania wszystkich wymaganych przez Skroutz dokumentów.

3. Czy na Skroutz jest Fulfillment?

Tak. W grudniu 2023 platforma przenosi się do większego magazynu, co jeszcze bardziej zwiększa ich możliwości logistyczne.

4. Jak i kiedy otrzymam płatnosci za swoje zamówienie?

Płatności dokonywane są w każdy czwartek na wskazany przez Ciebie rachunek bankowy. Wypłacane są środki za wszystkie zamówienia dostarczone do dnia poprzedniego, po potrąceniu odpowiedniej prowizji.

5. Ile kosztuje prowadzenie sklepu na Skroutz?

Aby aktywować usługę i obecność Twojego sklepu w Skroutz, istnieje roczna subskrypcja w cenie 496 €. Możesz w dowolnym momencie dezaktywować swój sklep w Skroutz i zakończyć współpracę.

Wypełnij prosty formularz, aby uzyskać więcej informacji jako potencjalny klient!