Worten Full Service

Co właściwie robimy dla naszych partnerów?

Zajmujemy się kompleksową obsługą konta. Jeśli Partner zaczynając współpracę z nami dopiero wychodzi ze swoją sprzedażą na Cdiscount, służymy pomocą w procesie rejestracji. Bierzemy na siebie również proces wdrażania ofert i dopasowywania ich treści do specyfiki platformy. Tworzymy też dla naszych Partnerów promocje produktowe, zgłaszamy ich oferty do kampanii Worten. W odróżnieniu od innych marketplace takie kampanie obejmują również reklamy w telewizji, radio, Internecie, a nawet social media. Zajmujemy się również bieżącym wsparciem sprzedaży poprzez między innymi pomoc przy ticketach.
Jakie są etapy naszej pracy na rzecz partnerów?

1

Sprawdzamy potencjał produktów Partnera na Worten
Po pierwsze, sprawdzamy czy produkty partnera w danym momencie mają szansę dobrze pozycjonować się na Worten. Mając doświadczenie i znając specyfikę platformy, możemy określić, czy wyjście na ten marketplace będzie dla sprzedawcy opłacalne. Jesteśmy uczciwi wobec naszych partnerów i nie narażamy ich na inwestycje i przedsięwzięcia, które najprawdopodobniej nikomu nie przyniosą zysku.

2

Pomagamy w rejestracji konta
Ten krok dopasowujemy do potrzeb klienta. Czasem oferujemy wsparcie w zakresie rejestracji, ale często mamy też do czynienia z już działającym kontem.

3

Typujemy najlepsze oferty do wdrożenia na początek
Wspólnie ustalamy, które oferty mają największy potencjał i w związku z tym warto od nich zacząć. Pomagamy w ten sposób dobrze zaplanować sprzedaż już od początku działalności na Worten i dajemy czas na dopasowanie innych ofert lub produktów.

4

Ustalamy koszty wysyłki
Sprawdzamy ile w przypadku produktów Partnera kosztowałaby wysyłka, by móc dobrze zaplanować ceny i strategię.

5

Planujemy strategię sprzedażową
Po dobrym zapoznaniu się z ofertą i produktami Partnera, planujemy strategię sprzedażową i wspólnie ustalamy budżet do wykorzystania na kampanie ADS.

Jaką wartość możemy wnieść do Twojej sprzedaży?

Nasze autorskie rozwiązania

Jako zespół stworzyliśmy też pakiet programów i automatyzacji, które przyspieszają proces wdrażania ofert. Jesteśmy w stanie jednocześnie wyprowadzić Partnerów na dwa rynki: Portugalię i Hiszpanię.

Najwyższa jakość ofert

Z nami nie martwisz się o jakość swoich ofert. Dbamy o idealne dopasowanie do specyfiki platformy zarówno pod kątem sprzedaży, jak i języka.

Wiedza i doświadczenie

Jako agencja możemy zapewnić Partnerom przede wszystkim doświadczenie i wiedzę związaną z obsługą Worten, którą zdobyliśmy podczas prowadzenia różnych kont.

Ile to kosztuje?

Cena usługi zależy od tego, ile ofert miesięcznie wdrażamy na Twoje konto. Zależnie od skali sprzedaży zakres cen może być różny, a to sprawia, że wśród naszych partnerów są zarówno duże, jak i mniejsze firmy. Porozmawiaj z naszym ekspertem, aby dowiedzieć się, jak mogłaby wyglądać oferta w Twoim przypadku.

Często zadawane pytania

1. Na jakich rynkach mogę sprzedawać w Worten?

Worten obsługuje dwa rynki: Portugalię oraz Hiszpanię.

2. Czy Worten posiada integracje z Baselinker?

Tak.

3. W jaki sposób mogę wystawiać produkty na Worten?

Na Worten każdy sprzedający może wystawiać swoje produkty za pomocą Baselinkera lub arkusza produktowego od Worten.

4. Jakie są formy promocji na Worten?

W Worten sprzedawca moze ustalic klasyczne promocje czasowe na swoje produkty. Worten tworzy również cykliczne promocje pod dane kategorie, do których sprzedawcy mogą zgłaszać swoje produkty. Oferty, które uczestniczą w takich promocjach najczęściej pojawiają się na stronie głównej bądź w specjalnej zakładce promocyjnej. Jest też możliwość reklamowania swoich ofert w radio, internet, social media przy współpracy z ich influencerami.

5. Czy na Worten jest opcja Fulfillment?

Tak.

Wypełnij prosty formularz, aby uzyskać więcej informacji jako potencjalny klient!